ul. Pokrzywianka 10

58-330 Jedlina-Zdrój 

tel: 74 885 52 38

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

catering naglowek

Catering

kaczka2Oferujemy usługi cateringowe zarówno dla indywidualnych odbiorców jak i dla firm. Słyniemy z wyśmienitego jedzenia. Nasze doskonałe potrawy przyrządzane są na zamówienie z najświeższych składników. Działamy zgodnie z ideą just-in-time - nie przyrządzamy potraw na zapas, nie zamrażamy gotowych dań. Wszystko co oferujemy jest przygotowywane tuż przed podaniem lub dostarczeniem. W naszej kuchni nie stosujemy półproduktów, gotowych sosów, czy chemicznych przypraw typu vegeta. Wszystko czym karmimy naszych gości/klientów jest od początku do końca przygotowywane przez nas z największą starannością i wprawą.

Catering rodzinny

Pragniesz zaprosić kogoś na uroczystą kolację? Zapowiedzieli się goście? Brakuje Ci czasu na przygotowanie świątecznych potraw? Masz ochotę zjeść ze znajomymi dobry obiad?  Nic prostszego - zadzwoń do nas!  Dostosujemy się do Twoich potrzeb. Możesz zamówić u nas choćby dwuosobową "imprezkę".  Możesz zjeść w miłej atmosferze "Zacisza Trzech Gór", jak również zamówić jedzenie na wynos. Jeśli potrzeba dowieziemy zamówienie do Twojego domu lub pracy.

Catering dla firm

Pomożemy Państwu w zorganizowaniu obiadów dla pracowników, imprezy firmowej, bufetu kawowego czy kanapkowego.  Jeśli chcecie zamówić catering dla swojej firmy najlepiej powiadomić nas o oczekiwaniach kulinarnych, określić czas, ilość i budżet a my przygotujemy odpowiednią ofertę. Przygotujemy kilka ciekawych propozycji do wyboru. Jesteśmy otwarci także na stałą współpracę w zakresie świadczenia usług cateringowych.

Catering plenerowy 

Mamy doświadczenie w organizacji dużych imprez plenerowych. Posiadamy odpowiedni sprzęt typu: grille, maszyny do popcornu, gofrownice, warniki, bemary, sprzęt plenerowy: namioty, ławki, parasole.  Jesteśmy w stanie przygotowywać i sprawnie wydawać posiłki nawet dla kilkuset uczestników imprezy.

 

Kontakt

tel. 74 885 52 38 

tel. kom.: 502 771 888

No result...