ul. Pokrzywianka 10

58-330 Jedlina-Zdrój 

tel: 74 885 52 38

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 „Poczujesz zapach przyrody

     gdy w nasze zawitasz progi”        

Gospodarstwo agroturystyczno - edukacyjne prowadzimy rodzinnie: Zofia i Wiesław Sosnowscy oraz ich córka z mężem Wioletta i Paweł Mierzejewscy. Pomagają również najmłodsi Kornela i Zosia.

U nas każdy czuję się jak w domu. Ponoć z wszystkich kątów tego starego, urokliwego domostwa emanuje dobra energia. Po dziś dzień nie wiadomo, czy to miejsce jest magiczne, czy po prostu w tych cudnych okolicznościach z mieszkańców (tych stałych i tymczasowych) wyzwala się wszystko to co najlepsze i piękne. 

„Zacisze Trzech Gór” szczyci się przede wszystkim malowniczym położeniem. Znajdujemy się w samym sercu Parku Krajobrazowego Sudetów Wałbrzyskich, u podnóża królowej pasma górskiego - Borowej. Wokół lasy i góry, cisza i spokój.Wprost z pod domu rozciąga się sieć szlaków turystycznych (pieszych, rowerowych, narciarstwa biegowego oraz konnych). Nasza lokalizacja stanowi doskonałą bazę wypadową do najciekawszych miejsc Dolnego Śląska - wszędzie jest stosunkowo blisko. Każdy zatem znajdzie dla siebie upragnioną formę rekreacji i wypoczynku.

Dysponujemy 48 miejscami noclegowymi. Posiadamy 18 miłych i przytulnych pokoi 1-2-3 i 4 osobowych. Z okien każdego z nich roztacza się przepiękny widok na góry.

Słyniemy z bardzo smacznego jedzenia, przyrządzanego na bazie naturalnych produktów. Naszym gościom na co dzień oferujemy „niecodzienne" menu, zaspakajając nawet najbardziej wybrednych. Kuchnia Zacisza Trzech Gór zdobyła renomę w całym regionie, czego dowodem są liczne nagrody w prestiżowych konkursach kulinarnych.

No result...